Dotazy

S námi můžete prožít jak odpočinkový pobyt plný nevšedních výletů po Srí Lance, tak i aktivní komfortní putování po krásách ostrova Cejlon.


Pobytová návštěva s možností výletů je více o relaxu v kombinaci s celodenními výlety. Je vhodná spíše pro někoho, kdo nechce každé ráno balit tašky, každý večer usínat v jiné posteli a travit hodně času na cestách. Zkrátka, občas si chce člověk vydechnout a o nic se nestarat, cestování je občas i unavující:)

Po příletu na letiště na Vás čeká náš průvodce, který se o Vás bude starat do konce Vašeho vysněného pobytu.

Bydlíte v předem domluvené vile.

Výlety probíhají podle předem domluveného plánu.

Modelovaná cena za ubytování a výlety je fixní.


Cestování s námi je dobrodružné, ale zároveň komfortní, tzn., že se přesouváte klimatizovaným automobilem v kombinaci s mísní dopravou vlakem.

Každý den po domluvenou dobu spíte na jiném místě, ráno balíte batohy a cestujete jinam. Je to spíš pro povahy, které chtějí více akce, více pohybu.

Na cestě s Vámi jsou řídič a průvodce, je potřeba na ně nezapomínat při hledání ubytování a jídla. Apartmány na cestě se pohybují od 250 Kč/pokoj a výš.  Cena vždy odpovídá kvalitě. Uvedená cena za služby je odměna za pomoc kluků na cestách, pohonné hmoty, pronájem mikrobusu, poplatky za parkování, silniční poplatky, pojištění. 

Modelovaná cena za ubytování na cestách a jídlo je variábilní, mění se dle  Vaších nároků a možnosti.


Nejčastější dotazy

Peníze na Srí Lance

Rozdíl mezí USD a Euro je přibližně stejný jako u nás. Zároveň jsou k dispozici bankomaty. Na 1 výběr maximálně 50 000 LK/ 8 500 Kč. Ověřte výběry mimo Evropu u své banky

Vízum Srí Lanka

Vízum si vyřídíte přímo na stránkách

 www.srilankaevisa.lk

Stáhněte si návod na vyplnění.


Stravování na Srí Lance

S kluky lze domluvit snídani, večeři. Stravujete se operativně v místních hospodách, restauracích, fastfoodech. K dispozici jsou místní krámy, supermarkety, stánky.

Oblečení

Doporučuji vzít s sebou pláštěnky, lehkou mikinu a dobré boty na výlety. Nezapomeňte na repelent, základní léky, pouzdro na telefon proti pisku.

Očkování

Očkování není povinné, je doporučené. Doporučuje se žloutenka a tyfus.

Internet

V závislosti na ubytování máte k dispozici WiFi. Kupte si SIM kartu. Dialog SIM + 2 G internet 450 LK/75 Kč.  Vyfoťte si na telefon pas, abyste ho s sebou nenosili, při koupi SIMky budou chtít pas, stači fotka.

Nákupy na Srí Lance

Pečlivě si kontrolujte účty, porovnávejte ceny a smlouvejte. Pamatujte si, že Srí Lanka je živa z turistického ruchu.